Oferta

Oferta dla firm

Oferta pracowni jest szeroka jednak najbardziej skupiamy się na współpracy z firmami, restauracjami i agencjami reklamowymi realizując większe zamówienia, wychodzimy bowiem z założenia, że stała współpraca pozwala nam bardziej poznać oraz dopasować się do potrzeb naszego klienta co docelowo owocuje obopólną korzyścią.

Chętnie poznamy bliżej Waszą firmę i umówimy się na spotkanie, podczas którego będziemy mogli dowiedzieć się więcej o Waszych potrzebach, przedstawić naszą firmę oraz korzyści płynące ze współpracy z nami

Co oferujemy?

Oferujemy kompleksową obsługę firm zależnie od potrzeb w zakresie zaopatrzenia firm w wyroby cukiernicze na różne okazje. Wystarczy podać nam okazję oraz przeznaczony budżet a stworzymy dla Was najlepszą ofertę, oferujemy również dostawę, pakowanie i wszystko co jest niezbędne w zakresie realizacji naszej usługi, tak, żebyście Wy, mogli skupić się na pracy Waszej firmy a nie przeglądaniu i ustalaniu setek produktów i usług Ważne: Wystawiamy faktury!

W naszej ofercie:

Mini candy bar – to bardziej luksusowa forma poczęstunku dla klientów, świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie klient często bywa i jest częstowany kawą jak studia medycyny estetycznej, kliniki, kancelarie notarialne, atelier, studia fryzur, prezentują się zdecydowanie lepiej niż miseczka z cukierkami co pozostawia u klienta poczucie wyjątkowego traktowania i wpływa na jego opinię o danej firmie, jeśli firma ma wysokie standardy to jest to dobry sposób, żeby zaznaczyć to już na początku wizyty klienta, Mini candy składają się ze słodyczy, które nie wymagają przechowywania w lodówce i mogą stać nawet kilka dni, słodycze mogą być również personalizowane.

Przykładowe ceny:

– kruche ciastka 10zł paczka 5 szt

– cake popsy 5-7zł/szt

– ciasto w formie lodów na patyku – 10-12zł/szt

– mimi muffinki – 7zł

– ciastka baletki 10zł paczka 5 szt

– ciastka brownie 10zł paczka 5 szt

– ciasta chockolate cookie crips10zł paczka 5 szt

– donuty 5-7szt

– minibeziki 10zł paczka 5 szt

Min zamówienie 200zł, zamówienie może być jednorazowe lub w formie cotygodniowych serwisów określając cotygodniowy budżet.

W ofercie również znajduje się usługa dekoracji miejsca oraz wypożyczenia naczyń celem efektownej prezentacji

Możliwa próbna degustacja w cenie 50zł, koszt degustacji jest odliczany w przypadku złożenia zamówienia powyżej 500zł

Tort firmowy: Personalizowany pod względem wyglądu oraz smaku i składu tort, który fantastycznie nadaje się do celebrowania ważnych wydarzeń w firmie.

Ceny zaczynają się od 18zł/porcja

Możliwa próbna degustacja w cenie 70zł, koszt degustacji jest odliczany w przypadku złożenia zamówienia na tort powyżej 50 porcji

Candy bar: Słodki stół, który jest bardzo elegancką formą podania słodyczy w formie deserów, jest przez nas dostarczany, dekorowany stosownie do okoliczności, desery są wykładane ok godzinę przed przyjęciem, szeroki wachlarz deserów i ciast w którym chętnie doradzamy. Świetnie sprawdzi się również podczas eventów, konferencji oraz szkoleń. Zdecydowanie robi pozytywne wrażenie

Ceny od 14zł/deser

Możliwa próbna degustacja w cenie 70zł, koszt degustacji jest odliczany w przypadku złożenia zamówienia na desery powyżej 50 porcji

Paczki prezentowe dla pracowników oraz klientów: doradzamy, przygotowujemy oraz pakujemy, wystarczy powiedzieć nam jaka jest okazja oraz budżet a z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.

Ceny od 7zł/szt.

Co zyskujecie:

– Pomoc w złożeniu zamówienia skrojonego na Wasze potrzeby

Naszym firmowym klientem zajmujemy się od samego początku do końca, co to oznacza? Nie musicie przeglądać całej naszej oferty, w tym celu wystarczy poinformować jakiego rodzaju usługi potrzebujecie (czy jest to impreza firmowa czy też szukacie słodyczy dla klientów lub pracowników) oraz jaki macie przeznaczony na to budżet. W ciągu kliku dni prześlemy Państwu ofertę z możliwymi opcjami.

– Jakość

Zapewne Wasza firma dba o doskonałą jakość Waszych produktów/usług na każdym etapie współpracy z klientem, to zupełnie tak jak nasza, czy to nie idealne połączenie? Nasze wyroby tworzymy od podstaw z naturalnych składników co oznacza, że mamy wpływ na każdy jej element przez co możemy idealnie dopasować go do każdego klienta.

– Wyróżnienie się wśród innych firm

„Przez żołądek do serca”… Waszych klientów/pracowników. Zapewniamy, że nasze przepyszne słodycze zostaną na długo w pamięci zarówno przez swój smak jak i przez swoją formę a tym samym Wasza relacja z osobami degustującymi będzie słodsza i owocniejsza.

– Personalizację

Gotowe słodycze, które można na szybko kupić w sklepie może mieć każdy, nie wyróżnia to niczym firmy a w dodatku ich skład często pozostawia wiele do życzenia, nasze desery i torty staramy się maksymalnie personalizować, dostosowujemy ich wygląd do charakteru imprezy oraz działalności firmy oraz dekorując z użyciem jadalnego logo firmy. Do tego zachowując całkowicie naturalny skład.

– Kompleksową obsługę i dużą wygodę

Nie tylko pomagamy w wyborze słodyczy, dostarczamy towar na miejsce, jeśli trzeba to pakujemy go, jeśli trzeba to ustawiamy do stole dekorując (wg zamówienia i potrzeb), nie musicie się o nic martwić, sami wszystko skoordynujemy.

– Dbałość o współpracę

Tak samo jak Wy dbacie o klienta, tak samo my dbamy o Was, informujemy o nowościach i ofertach sezonowych, rozumiemy też, że nie chcecie kupować kota w worku, dlatego oferujemy możliwość degustację, która jest całkowicie darmowa w przypadku złożenia zamówienia, w przypadku stałej i owocnej współpracy możliwe zniżki.

Zamówienia

Chcesz złożyć zamówienia lub masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

Skontaktuj się z nami