Oferta

Słodkości dla wymagających są naszą specjalnością

W świecie, gdzie przemysł spożywczy zdominowały wzmacniacze smaku, sztuczne aromaty spulchniacze i glutaminiany, gdzie skład produktu przypomina tablicę Mendelejewa postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym najważniejsi będziecie Wy! Nasi Klienci.

Uwielbiamy w Was to, że jesteście rożni, macie różne smaki, gusta i potrzeby, dlatego jeżeli kiedykolwiek dano Wam odczuć, że „wymyślacie” czy „wybrzydzacie” to Zachciankowo jest miejscem, gdzie wreszcie odetchniecie.

Tutaj każde Wasze zamówienie jest dla Nas mile widzianym wyzwaniem. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły ale też chętnie doradzimy i zaproponujemy coś od siebie, z pewnością pozytywnie Was zaskakując.

Bogate doświadczenie i wiedza w zakresie zdrowego odżywiania sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić zachcianki również osób z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami oferując większość z naszych słodkości, między innymi w wersji:

  • bez mleka
  • bez laktozy
  • bez nabiału
  • bez glutenu
  • keto
  • wege

Najczęściej zadawane pytania

Najlepiej 2 tygodnie wcześniej. Jest to optymalny dla nas czas, abyśmy mogli odpowiednio zaplanować pracę oraz zgromadzić wszystkie potrzebne składniki czy wykonać zamówione dekoracje. Im wcześniej zamawiacie tort tym większe prawdopodobieństwo, że w danym terminie będą jeszcze miejsca. Odpowiednie wyprzedzenie jest bardzo ważne w szczególności jeśli dotyczy terminu bardzo obleganego jak np. święta, sezon komunijny sezon ślubny, św. Marcin czy tłusty czwartek. Ciasta i desery można zamówić najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem. W miarę możliwości i miejsca przyjmiemy również zamówienia „last minute”, jednak należy się liczyć z tym, że z uwagi na krótki czas realizacji możliwości dekoracyjne mogą być ograniczone oraz może zostać doliczona dodatkowa opłata do 50% wartości (zależnie od czasu zamówienia i tortu).

  • Za pośrednictwem Facebook’a Zachciankowo
  • Telefonicznie: tel. 508074083
  • Mailowo: janasik@o2.pl

Absolutnie nie. Jeśli wiecie jaki dokładnie tort chcecie to fajnie, ale jeśli nie macie na niego pomysłu to z przyjemnością stworzymy projekt od podstaw. W tym celu wystarczy nam podanie jedynie motywu czy też okazji na jaką ma być tort. Im więcej wiemy na temat solenizanta tym bardziej personalny może być tort. Spokojnie, bez tych szczegółów też damy radę proponując klasyczne rozwiązania. W każdej wersji Wasz tort będzie piękny 🙂

Tak, możemy dostarczyć Wasz tort PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU. Na terenie Pobiedzisk oraz Letniska transport jest bezpłatny. Poza Pobiedziskami do 30km transport płatny 20zł (przy zamówieniach powyżej 1000zł do 30 km gratis.). Jeżeli konieczny jest transport dalej, możliwość i cena są ustalane indywidualnie.

„Ten się nie myli, kto nic nie robi”, również i nam zdarzają się wypadki, choć dokładamy wszelkich starań, by nie było ich w ogóle, jednak jak każdy towar, również i tort podlega reklamacji. W przypadku absolutnej katastrofy i niezadowolenia klienta (np. tort nie taki jak był ustalony, lub uszkodzony z naszej winy itp.) dopuszczalny jest zwrot gotówki, jednak podstawą do jej uzyskania jest, jak wszędzie, zwrot towaru. Towar nie podlega reklamacji jeśli np. został zniszczony z winy klienta (np. nieprawidłowy transport czy przechowywanie).

Również Państwu może zdarzyć się wypadek, a zdajemy sobie sprawę jak często ważną rolę spełnia tort w Państwa uroczystościach. Jeśli więc tort zostanie uszkodzony np. w trakcie transportu w miarę możliwości czasowych świadczymy również usługę naprawiania tortu za którą pobierana jest dodatkowa opłata zależna od niezbędnych materiałów i pracy jaką musimy wykonać.

Nie. Dekorujemy tylko Nasze torty, tak samo nie wydajemy tortów bez choćby podstawowej dekoracji. W razie potrzeby możemy wykonać dla Państwa samą dekorację.

Zamówienia

Chcesz złożyć zamówienia lub masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

Skontaktuj się z nami